Narzędziownia obywatelska w Kaczanowie

Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne, lokalne organizacje i stowarzyszenia podejmują dziesiątki działań, żeby aktywizować okolicę. Jak sprawić, żeby ich działania były bardziej widoczne i przyciągały jeszcze więcej mieszkańców? O tym chcielibyśmy porozmawiać!

W tym celu zapraszamy państwa na nasze spotkanie, które rozpocznie się o 18:30 w sali wiejskiej w Kaczanowie, w jego trakcie porozmawiamy w luźnej i przyjemnej atmosferze o tym, jak zwiększyć aktywność społeczną w naszej okolicy.

W trakcie nasze spotkanie posłuchamy m.in. o dotacjach, które można uzyskać na rozkręcenie życia kulturalnego na wsi. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się też o różnych pomysłach i przykładach na zwiększenie aktywności mieszkańców oraz o skutecznych sposobach na lokalną integrację.

Najlepsze pomysły wpadają do głowy, gdy na stole jest coś dobrego do przekąszenia, dlatego przygotowaliśmy dla państwa również smaczny poczęstunek!

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Narzędziownia obywatelska – czyli jak rozkręcić wrzesińską wieś” jest realizowany przy wsparciu pochodzącym z Programu Aktywni Obywatele realizowanego z budżetu Funduszy EOG (Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *