Narzędziownia obywatelska w Chociczy Wielkiej i Białężycach

W sobotę zakasujemy rękawy i wspólnie z mieszkańcami Chociczy Wielkiej i Białężyc bierzemy się za porządki! Startujemy o 10:00 przed ośrodkiem Ignasiak Sport i wyruszamy posprzątać najbliższą okolicę. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w śmieciobraniu, po którym wspólnie wypoczniemy na pikniku pełnym pyszności i łakoci!

Spacerując po okolicy, nietrudno zauważyć, co nam najbardziej Przeszkadza. Często życzylibyśmy sobie po prostu czystości i porządku! A że za oknem mamy właśnie najdogodniejszą do tego porę roku, bierzemy sprawy w swoje ręce i ruszamy z jesiennymi porządkami! W tym celu zapraszamy Państwa na wspólne sprzątanie okolicy! Spotkajmy się już w tę sobotę o 10:00 przed ośrodkiem Ignasiak Sport w Chociczy Wielkiej!

Zapewniamy rękawiczki i worki na śmieci, energii do sprzątania na pewno nam nie zabraknie!

Rzecz jasna najlepiej pracuje się, gdy wiemy, że po wysiłku czeka na nas coś dobrego do przekąszenia, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa również smaczny poczęstunek! Nie ma przecież nic lepszego niż piknik na świeżym powietrzu po dobrze spędzonym popołudniu.

A więc, jaki mamy plan na piątek? Zrobić coś dobrego dla własnej okolicy, a potem mile wypocząć na sąsiedzkim pikniku z pysznymi łakociami!

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Narzędziownia obywatelska – czyli jak rozkręcić wrzesińską wieś” realizujemy przy wsparciu z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *