Zaproszenie na konferencję

Aktualności

Czym jest samorząd przyjazny zwierzętom? Jakie działania podejmuje? Jak możemy wspólnie dbać o dobrostan zwierząt w naszej społeczności? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej odkryjemy podczas naszej konferencji „Samorząd przyjazny zwierzętom”, która odbędzie się we wtorek, 12 grudnia, o godz. 18:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno miłośników zwierząt, jak i przedstawicieli samorządów lokalnych. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy na rzecz lepszej przyszłości naszych zwierzęcych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *