Drugie kino letnie już za nami! Ciepła letnia noc, szum drzew nad głową i kinowe emocje… Wczorajszy wieczór w Ogrodzie Bractwa Kurkowego we Wrześni był naprawdę niezapomniany!

Równo o 19:00 czekaliśmy na Was z popcornem i ciepłą herbatą, gotowi do premierowego pokazu filmowego w zabytkowym Ogrodzie Bractwa Kurkowego. Altana szybko zapełniła się do ostatniego miejsca i rozpoczęliśmy filmową przygodę.

Atmosfera była niesamowita – szum drzew nad głową, ciepłe światło latarni i delikatne powiewy letniego wiatru stworzyły idealny klimat do zanurzenia się w świecie filmowych historii. Centralny punkt wieczoru stanowiły 3 krótkometrażowe produkcje, które podbiły serca widzów na Festiwalu Filmowym Offeliada: „Elisabeth”, „Casting” oraz „Mój Dziwny Starszy Brat”. Bardzo dziękujemy organizatorom Offeliady za możliwość pokazania filmów we Wrześni.

Pokaz otworzył film „Elizabeth”, opowiadający o byłej miss, która bierze udział w konkursie dojrzałej piękności. Następnie zaprezentowaliśmy film „Casting”, którego akcja dzieje się w domu dziecka. Na zakończenie pokazany został film „Mój dziwny starszy brat”, opowiadający o trudnej relacji pomiędzy bratem a siostrą. Te wyjątkowe filmy dostarczyły nam niezapomnianych chwil pełnych emocji, refleksji i wzruszeń. Przesłanie każdej z produkcji ukazało różnorodność filmowej sztuki i jej zdolność do poruszania najważniejszych tematów ludzkiego życia.

Wczoraj przeżyliśmy prawdziwe emocje, dziękujemy Wam za to! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że altana i Ogród Bractwa Kurkowego tworzą niesamowity klimat, idealny zarówno do wypoczynku jak i jako sceneria wydarzeń kulturalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *